CONTACT

Viorel Buliga
Administrator viorel.buliga@metalglass.ro
Marius Mitocariu
Director Executiv  marius.mitocariu@metalglass.ro
Stelian Axenie
Șef Producție  stelian.axenie@metalglass.ro
Paul Negel
Consilier Vânzări  paul.negel@metalglass.ro Tel: +40 754 074 335
Vasile Dohotariu
Consilier Vânzări  vasile.dohotariu@metalglass.ro
Dan Șoldan
Consilier Vânzări (zona Iași) dan.soldan@metalglass.ro Tel: +40 752 194 771
Doina Luca
Contabilitate  doina.luca@metalglass.ro
Diana Gabor
Gestionar diana.gabor@metalglass.ro

Formular de contact

Conform Regulamentului UE 679/2016 (GDPR) acceptul dvs. este necesar.

12 + 3 =

Date de contact

SC Metal Glass SRL
Adresa:
str. Crisan, nr. 19, Falticeni, cod postal 725200, jud. Suceava, România.
Localizare GPS: 47°27’08″N   26°18’55″E
Tel/Fax: +40 230 543 063
Tel/Fax: +40 230 542 077
E-mail: office@metalglass.ro
Program de lucru: Luni – Vineri 07:30 – 16:00

Informații facturare

S.C. Metal Glass SRL
CUI:
RO14235210  Registrul Comertului: J33/495/2001
Cont IBAN (RON): RO32.RNCB.0237.0228.3933.0001, deschis la BCR, Sucursala Falticeni.
Cont IBAN (RON): RO26.TREZ.5935.069X.XX00.0317, deschis la Trezoreria Falticeni.
Cont IBAN (EUR): RO90.RNCB.0237.0228.3933.0024, deschis la Banca Comerciala Romana, Sucursala Falticeni, Cod SWIFT: RNCBROBUXXX

Logo Metal Glass
Suna acum!
Lasa-ne un email!

Pin It on Pinterest

Share This